Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Po pięciu latach

Po pięciu latach

Pięć lat temu (3 lutego 2011 r.) w restauracji "Zapiecek" doszło do spotkania grupy założycielskiej przyszłego SSTW. Obecni byli (wykaz nazwisk w porządku alfabetycznym): Aleksandra Gierasimiuk, Monika Jarkiewicz, Sylwester Jarkiewicz, Małgorzata Kaszubowska, Lech Madeja, Mirosław Melerski, Barbara Meller, Jan Meller, Wiesława Pokropska, Jan Pokropski, Danuta Thiel-Melerska, Iwona Wierzbicka i Henryk Wroński. Przyjęto nazwę Suchacz Taka Wieś (SSTW) dla stowarzyszenia oraz dyskutowano nad statutem stowarzyszenia. Kolejne zabranie odbyło sie 15 lutego 2011 roku. Wtedy wybrano Zarząd i Komisję Rewizyjną oraz przyjęto statut stowarzyszenia.  W dniu dzisiejszym tj. 3 lutego 2016 roku członkowie SSTW spotkali się na uroczystości urodzinowej swojego stowarzyszenia. 

Zima w Suchaczu

Zima w Suchaczu

 

W Suchaczu zima. Zapraszamy nad Zalew Wiślany na Największe Polskie Lodowisko (powierzchnia tafi lodowej administracyjnie należacej tylko do Suchacza to prawie 12 tysiecy hektarów!). Potem warto wpaść do "Zapiecka" na ciepły posiłek przy kominku. 

 

Zapraszamy!

Zapiecek - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Zapiecek - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informuję, że restauracja "Zapiecek" w Suchaczu posiada rekomendację MPR (Miejsca Przyjaznego Rowerzystom) na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że moja firma przeszła pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo i sprawdzona została pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów". Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

 

Małgorzata Madeja

właścicielka

Warsztaty - 19-12-2015

Warsztaty - 19-12-2015

Warsztaty piekarniczo-serowarskie w Zapiecku w niedzielę 19 grudnia br. Uczestniczyła  grupa dzieci z Kaliningradu. 

 

Zobacz zdjęcia: Warsztaty 

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

 

Wesołych Świąt życzy Państwu 

 

Małgorzata Madeja

             właścicielka

Warsztaty - 05-12-2015

Warsztaty - 05-12-2015

Dzieci z pobliskiego Kaliningradu uczestniczyły w warsztatach piekarskich i serowarskich organizowanych przez miejscową restaurację "Zapiecek". Podobało się wszystko, ale własnoręczne robienie masła było chyba najciekawsze? 

Sylwester 2015/2016

Sylwester 2015/2016

Restauracja "Zapiecek" w Suchaczu oferuje Zabawę Sylwestrową 2015/2016. Menu obejmuje m.in.: zupa-krem z kukurydzy, pierś z kurczaka ze szpinakiem, marchewkowo-ziemniaczane puree, bukiet warzyw, deser, półmisek pieczonych mięs, dorsz w zalewie octowej, tradycyjna galaretka wieprzowa, smalec staropolski z ogórkiem kiszonym,  sałatka z grilowanym kurczakiem, pasztet pieczony, sałatka śledziowa, żurek na zakwasie z białą kiełbasą, napoje. Koszt udziału: 150 zł od osoby!


Rezerwacje miejsc pod nr telefonu 665 998787

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,583,708 unikalne wizyty