Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Tarczyn w Suchaczu

Tarczyn w Suchaczu

Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Tarczynie (woj. mazowieckie) odwiedziła w dniu dzisiejszym (24-05-2016) Suchacz. Celem był udział w warsztatach pieczenia chleba, robienia sera i masła w restauracji "Zapiecek". Po zajęciach - prowadzonych tym razem przez samą szefową firmy - młodzież wzięła udział w specjalnie zorganizowanym  ognisku na pobliskiej plaży nad Zalewem Wiślanym. Były kiełbaski napoje i przede wszystkim piękna pogoda, która dopisała dziś znakomicie. Dla wielu młodych ludzi z Tarczyna był to pierwszy pobyt nad tak dużym akwenem jaki jest Zalew Wiślany. Pobyt w Suchaczu podobał się bardzo, a o dobrych humorach wycieczkowiczów najlepiej poświadczą wykonane zdjęcia.

 

Zobacz zdjęcia: Tarczyn w Suchaczu

Urodziny w Zapiecku

Urodziny w Zapiecku

Pani Genowefa Piotrowska jest jedną najstarszych mieszkanek Suchacza. Dziś obchodziła swoje 95. urodziny. Piękne urodzinowe przyjęcie z udziałem Jej wielkiej rodziny miało miejsce w naszej restauracji. Jubilatce życzymy co najmniej 100 lat w zdrowiu i pomyślności.

W Zapiecku

W Zapiecku

W naszej restauracji jest wyodrębniony kącik, tuż przy starannie odrestaurowanym starym piecu piekarniczym. To miejsce jest doskonałe dla urządzania małych imprez rodzinnych czy spotkań towarzyskich. Sąsiedztwo pieca zapewnia dobry klimat spotkania i pozwala na bardzo dokładne obejrzenie tego unikalnego zabytku. 

Warsztaty - 25-12-2015

Warsztaty - 25-12-2015

Popularność warsztatów piekarsko-serowarskich w restauracji "Zapiecek" jest wciąż duża. Także poza granicami Polski! Z pobliskiego Kaliningradu przyjeżdżają dzieci, a ostatnio także dorośli aby poznać tajniki wypieku chleba, robienia sera i masła. 25 bm. blisko 50-osobowa grupa wzięła udział w takich zajęciach. 

 

Zobacz zdjęcia: Warsztaty w Zapiecku  

Warsztaty w Zapiecku

Warsztaty w Zapiecku

Dziś tj. 19 bm. w "Zapiecku" odbyła się kolejna sesja nauki pieczenia chleba, robienia masła i sera. Słuchaczami były dzieci z pobliskiego obwodu kaliningradzkiego. Zainteresowanie było jak zwykle ogromne, a własnoręcznie zrobione jedzenie smakowało nadzwyczaj dobrze.

 

Zobacz zdjęcia: Warsztaty w Zapiecku

  

Warsztaty w Zapiecku

Warsztaty w Zapiecku

Dwie grupy dzieci i młodzieży z pobliskiego Kaliningradu (FR) przyjechało dziś (12-03-2016) do Suchacza na warsztaty piekarskie i serowarskie. Wszystkie miały dużą frajdę podczas zajęć, bo samodzielnie wykonane wypieki i sery to naprawdę duża satysfakcja.  

 

Zobacz zdjęcia: Warsztaty w Zapiecku

Uczyli się piec chleb

Uczyli się piec chleb

Rosyjskie dzieci z kaliningradzkiej obłasti uczyły się dziś (27 bm.) piec bułeczki, robić masło i ser. W zajęciach wszystkie czynności dzieci wykonywały same, ku radości wielu rodziców, którzy bacznie obserwowali swoje pociechy. Niektóre mamy same nawet brały udział w gnieceniu ciasta. Radość była wielka. Na koniec zajęć wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy udziału.

 

Zobacz zdjęcia: Warsztaty w Zapiecku

Wygenerowano w sekund: 0.01
2,313,081 unikalne wizyty