Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Bocian przy "Zapiecku"

Bocian przy "Zapiecku"

Bociany do budowy swojego gniazda wybierają najlepsze miejsca. Takim wydaje się własnie restauracja "Zapiecek", w pobliżu której niedawno bocian rozpoczął pierwsze swoje prace. Warto zobaczyć ten etap, kiedy gniazdo jest jeszcze w powijakach. Przy odrobinie szczęścia można nawet zaobserwować jak pieczołowicie ptak układa gałązki na słupie energetycznym. Dobry widok jest z tarasu restauracji, gdzie przy okazji można coś zjeść i wypić. 

Urodziny "Zapiecka"

Urodziny "Zapiecka"

W dniu dzisiejszym restauracja "Zapiecek" obchodzi swoje 6. urodziny. Przypomnijmy, że uroczyste otwarcie lokalu nastąpiło 10-10-10 o 10:10Smile czyli 10.10.2010 r. o godzinie 10.10.

Zobacz zdjęcia z otwarcia: Zapiecek-2010


Gęsinowe smakołyki

Gęsinowe smakołyki

Na najbliższy weekend restauracja Zapiecek poleca:

Domowy rosół z kluseczkami.

Zraziki z gęsiny z kluskami ziemniaczanymi z modrą kapustą.

Domową lemoniadę

 

Pirat zaprasza

Pirat zaprasza

Gości, którzy odwiedzają restaurację "Zapiecek" wita .... pirat. Oczywiście, że nieprawdziwy, ale figura jest  naprawdę imponująca. Ustawiony jest na zewnątrz lokalu, pod dachem przylegającej wiaty. W jego towarzystwie można odpocząć, a spragnieni lub głodni na pewno znajdą w lokalu coś dobrego dla siebie. Zapraszamy!

 

fot. Józef Wódczyński 

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

Zjedzenie obiadu w asyście kwitnących przed Zapieckiem róż to rozkosz dla wszystkich zmysłów! Taką gwarancję dają stoliki na wolnym powietrzu. Warto spróbować np. gęsiny. Jest tu pod różnymi postaciami!

 

 

Mali Rosjanie w Zapiecku

Mali Rosjanie w Zapiecku

Dla młodzieży z pobliskiego Kaliningradu (Federacja Rosyjska) dzisiejsze zajęcia w "Zapiecku" były dużą atrakcją. Samodzielnie wykonywane wypieki, robienie sera i ubijanie masła to ciekawe zajęcia dla dużych i małych. Wszyscy mieli na zakończenie okazję do posmakowania własnoręcznie wykonanych przez siebie produktów.       

Przedszkolaki na warsztatach

Przedszkolaki na warsztatach

25 maja 2016 roku grupa maluchów z  Przedszkola nr 21 z Elbląga wzięła udział w warsztatach w "Zapiecku". Dzieciom towarzyszyły mamy. Po warsztatach odbyło się ognisko i wspólne zabawy na plaży w Suchaczu.  

 

Zobacz zdjęcia: Przedszkolaki w Zapiecku

Wygenerowano w sekund: 0.00
2,313,108 unikalne wizyty