Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Gęsinowe smakołyki

Gęsinowe smakołyki

Na najbliższy weekend restauracja Zapiecek poleca:

Domowy rosół z kluseczkami.

Zraziki z gęsiny z kluskami ziemniaczanymi z modrą kapustą.

Domową lemoniadę

 

Pirat zaprasza

Pirat zaprasza

Gości, którzy odwiedzają restaurację "Zapiecek" wita .... pirat. Oczywiście, że nieprawdziwy, ale figura jest  naprawdę imponująca. Ustawiony jest na zewnątrz lokalu, pod dachem przylegającej wiaty. W jego towarzystwie można odpocząć, a spragnieni lub głodni na pewno znajdą w lokalu coś dobrego dla siebie. Zapraszamy!

 

fot. Józef Wódczyński 

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

Zjedzenie obiadu w asyście kwitnących przed Zapieckiem róż to rozkosz dla wszystkich zmysłów! Taką gwarancję dają stoliki na wolnym powietrzu. Warto spróbować np. gęsiny. Jest tu pod różnymi postaciami!

 

 

Mali Rosjanie w Zapiecku

Mali Rosjanie w Zapiecku

Dla młodzieży z pobliskiego Kaliningradu (Federacja Rosyjska) dzisiejsze zajęcia w "Zapiecku" były dużą atrakcją. Samodzielnie wykonywane wypieki, robienie sera i ubijanie masła to ciekawe zajęcia dla dużych i małych. Wszyscy mieli na zakończenie okazję do posmakowania własnoręcznie wykonanych przez siebie produktów.       

Przedszkolaki na warsztatach

Przedszkolaki na warsztatach

25 maja 2016 roku grupa maluchów z  Przedszkola nr 21 z Elbląga wzięła udział w warsztatach w "Zapiecku". Dzieciom towarzyszyły mamy. Po warsztatach odbyło się ognisko i wspólne zabawy na plaży w Suchaczu.  

 

Zobacz zdjęcia: Przedszkolaki w Zapiecku

Tarczyn w Suchaczu

Tarczyn w Suchaczu

Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Tarczynie (woj. mazowieckie) odwiedziła w dniu dzisiejszym (24-05-2016) Suchacz. Celem był udział w warsztatach pieczenia chleba, robienia sera i masła w restauracji "Zapiecek". Po zajęciach - prowadzonych tym razem przez samą szefową firmy - młodzież wzięła udział w specjalnie zorganizowanym  ognisku na pobliskiej plaży nad Zalewem Wiślanym. Były kiełbaski napoje i przede wszystkim piękna pogoda, która dopisała dziś znakomicie. Dla wielu młodych ludzi z Tarczyna był to pierwszy pobyt nad tak dużym akwenem jaki jest Zalew Wiślany. Pobyt w Suchaczu podobał się bardzo, a o dobrych humorach wycieczkowiczów najlepiej poświadczą wykonane zdjęcia.

 

Zobacz zdjęcia: Tarczyn w Suchaczu

Urodziny w Zapiecku

Urodziny w Zapiecku

Pani Genowefa Piotrowska jest jedną najstarszych mieszkanek Suchacza. Dziś obchodziła swoje 95. urodziny. Piękne urodzinowe przyjęcie z udziałem Jej wielkiej rodziny miało miejsce w naszej restauracji. Jubilatce życzymy co najmniej 100 lat w zdrowiu i pomyślności.

Wygenerowano w sekund: 0.00
1,794,939 unikalne wizyty