Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Pogoda

Sprzedam

 

 

Sprzedam funkcjonującą restaurację

"Zapiecek".

Tel. 602 186125

 


Zmiany

Newsy

WITAM
W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ NA RYNKU RESTAURACJA ZAPIECEK JEST ZAMKNIĘTA OFERUJEMY DANIA NA WYNOS W ILOŚCI POWYŻEJ 4 PORCJI
SZCZEGÓLNIE POLECAMY: PIEROGI RUSKIE,MIĘSNE, Z GĘSINĄ ORAZ RYBĘ I DANIA MIĘSNE.
ZAPRASZAMYZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ
TEL. 602-186-125

Rosół

Polecamy rosół na gęsinie. Pychota! 

Znalezione obrazy dla zapytania rosół

 


Pierogi

Pierogi

Pierogi: potrawa mączna kuchni staropolskiej i polskiej, słone lub słodkie nadzienie zawinięte w kawałek najczęściej pszennego ciasta makaronowego, rzadziej drożdżowego. Ze względu na proces obróbki termicznej wyróżnia się 3 rodzaje pierogów: gotowane (najbardziej powszechne), pieczone i smażone. Pierogi mogą być różnej wielkości: od maleńkich uszek aż po olbrzymi pojedynczy pieróg, który kroi się w plastry przed podaniem. Pierogi z nadzieniem słonym podaje się na gorąco na obiad lub kolację. Pierogi nadziewane na słodko są podawane także na zimno i na deser. Do powszechnie znanych należą pierogi ruskie, pierogi z farszem mięsnym i pierogi z kwaśnej kapusty z grzybami. Pierogi występują też w licznych odmianach regionalnych. W Suchaczu, w restauracji "Zapiecek" można sobie zafundować pierogi z mięsem lub z kapustą. Polecamy jedne i drugie:)  

Dieta lekkostrawna

Dieta lekkostrawna

Obraz może zawierać: jedzenie

Po cygańsku

Po cygańsku

Placek po cygańsku w zasadzie można zrobić samemu. Wystarczy zetrzeć ziemniaki, upiec placek, potem zrobić mięsny farsz i polać sosem. Niby nic, ale zajmuje co najmniej godzinę i ... nie zawsze dobrze wychodzi:) W "Zapiecku" taki placek można sobie zafundować naprwdę za niewielkie pieniądze. Rozkosz dla podniebienia wielka, no i garów po jedzeniu nie trzeba zmywać:) Restauracja "Zapiecek" zaprasza na placek albo inne jeszcze kulinarne smakołyki. 

Wesołych Świąt!

Znalezione obrazy dla zapytania wesołych świąt życzenia

Wygenerowano w sekund: 0.00
2,628,105 unikalne wizyty