Restauracja Zapiecek

Aktualny czas

Przetłumacz stronę


Pogoda

Powitanie

Restauracja Zapiecek położona jest w Suchaczu, malowniczej podelbląskiej wsi nad Zalewem Wiślanym - GPS : N 54°17'03.2" E 19°26'13.4". Lokal urządzony został na bazie starej piekarni. Obecnie, w nowoczesnym wnętrzu pozostawiono oryginalny piec, nadający restauracji niepowtarzalny klimat. Tu można dobrze i tanio zjeść, a w pobliżu jest sporo ciekawych tras do poobiednich spacerów. Teren jest przyjazny dla każdej grupy wiekowej. Warto korzystać z uroków Suchacza, skąd z wielu jego miejsc rozciągają się wspaniałe widoki na Zalew Wiślany i Wysoczyznę Elbląską. Zapraszam! Małgorzata Madeja

 

 

Witamy na stronie restauracji Zapiecek w Suchaczu. Zapraszamy na dobre i tanie jadło w niepowtarzalnym wnętrzu dawnej starej piekarni.

Urodziny "Zapiecka"

Urodziny "Zapiecka"

W dniu dzisiejszym restauracja "Zapiecek" obchodzi swoje 6. urodziny. Przypomnijmy, że uroczyste otwarcie lokalu nastąpiło 10-10-10 o 10:10Smile czyli 10.10.2010 r. o godzinie 10.10.

Zobacz zdjęcia z otwarcia: Zapiecek-2010


Gęsinowe smakołyki

Gęsinowe smakołyki

Na najbliższy weekend restauracja Zapiecek poleca:

Domowy rosół z kluseczkami.

Zraziki z gęsiny z kluskami ziemniaczanymi z modrą kapustą.

Domową lemoniadę

 

Pirat zaprasza

Pirat zaprasza

Gości, którzy odwiedzają restaurację "Zapiecek" wita .... pirat. Oczywiście, że nieprawdziwy, ale figura jest  naprawdę imponująca. Ustawiony jest na zewnątrz lokalu, pod dachem przylegającej wiaty. W jego towarzystwie można odpocząć, a spragnieni lub głodni na pewno znajdą w lokalu coś dobrego dla siebie. Zapraszamy!

 

fot. Józef Wódczyński 

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

W Zapiecku pachnie gęsiną i różami

Zjedzenie obiadu w asyście kwitnących przed Zapieckiem róż to rozkosz dla wszystkich zmysłów! Taką gwarancję dają stoliki na wolnym powietrzu. Warto spróbować np. gęsiny. Jest tu pod różnymi postaciami!

 

 

Mali Rosjanie w Zapiecku

Mali Rosjanie w Zapiecku

Dla młodzieży z pobliskiego Kaliningradu (Federacja Rosyjska) dzisiejsze zajęcia w "Zapiecku" były dużą atrakcją. Samodzielnie wykonywane wypieki, robienie sera i ubijanie masła to ciekawe zajęcia dla dużych i małych. Wszyscy mieli na zakończenie okazję do posmakowania własnoręcznie wykonanych przez siebie produktów.       

Przedszkolaki na warsztatach

Przedszkolaki na warsztatach

25 maja 2016 roku grupa maluchów z  Przedszkola nr 21 z Elbląga wzięła udział w warsztatach w "Zapiecku". Dzieciom towarzyszyły mamy. Po warsztatach odbyło się ognisko i wspólne zabawy na plaży w Suchaczu.  

 

Zobacz zdjęcia: Przedszkolaki w Zapiecku

Tarczyn w Suchaczu

Tarczyn w Suchaczu

Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Tarczynie (woj. mazowieckie) odwiedziła w dniu dzisiejszym (24-05-2016) Suchacz. Celem był udział w warsztatach pieczenia chleba, robienia sera i masła w restauracji "Zapiecek". Po zajęciach - prowadzonych tym razem przez samą szefową firmy - młodzież wzięła udział w specjalnie zorganizowanym  ognisku na pobliskiej plaży nad Zalewem Wiślanym. Były kiełbaski napoje i przede wszystkim piękna pogoda, która dopisała dziś znakomicie. Dla wielu młodych ludzi z Tarczyna był to pierwszy pobyt nad tak dużym akwenem jaki jest Zalew Wiślany. Pobyt w Suchaczu podobał się bardzo, a o dobrych humorach wycieczkowiczów najlepiej poświadczą wykonane zdjęcia.

 

Zobacz zdjęcia: Tarczyn w Suchaczu

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,163,503 unikalne wizyty